Wolontariat – Outback Polska – Jesień 2019

Wolontariat – Outback Polska – Jesień 2019

Informacje

Byłeś uczestnikiem weekendu „Outback Polska”? Zapraszamy do zaangażowania się jako wolontariusz! Zaangażuj się w „niekończącą się przygodę” i pomóż przeżyć innym to, co sam przeżyłeś. Więcej na: www.OutbackPolska.pl/wolontariusze

Pełny koszt uczestnictwa każdego wolontariusza wynosi 200 zł, jednak po dofinansowaniu będzie wynosił 140 zł za osobę dorosłą i 70 zł dla uczniów i studentów. Dodatkowa zniżka naliczana jest, gdy udział biorą dwie dorosłe osoby z rodziny, zapłacą wówczas 240 zł.

Przykład: Małżeństwo z jednym dzieckiem chcą zostać wolontariuszami -zapłacą 240 zł + 70 zł.

Jeżeli nie stać cię na pokrycie kosztów udziału, zgłoś się do organizatorów z prośbą o dodatkowe dofinansowanie.

Każdy rejestruje się osobiście. Rejestracja wolontariuszy zakończy się 18 sierpnia 2019. Wszyscy wolontariusze będą proszeni o udział w jednodniowym szkoleniu. Data szkolenia zostanie podana wkrótce.

Data / Czas
13/09/2019 - 15/09/2019
Rozpoczęcie: 15:00
Zakończenie: 15:00

Miejsce
Ośrodek "H20"
Kiczyce


Rejestracja

Rodzaj biletu Cena Ilość
Wolontariusz - 2 osoby dorosłe z rodziny 120,00 zł
Wolontariusz - osoba dorosła 140,00 zł
Wolontariusz - Uczeń / Student 70,00 zł

Poniżej określ swoje preferencje co do tego, w jakich zespołach chciałbyś się zaangażować. Ostateczny przydział do zespołów dokonany będzie na podstawie określonych preferencji i aktualnych potrzeb.

Tak
Nie


Warsztaty szkoleniowe
Wszyscy wolontariusze zobligowani są do wzięcia udziału w warsztatach szkoleniowych, które odbędą się w ośrodku H2o na około miesiąc przed Outbackiem. Warsztaty te pomogą nam się lepiej poznać oraz dobrze przygotować do wybranych służb.


Oświadczenia i zgody
Ogólne warunki udziału w Wydarzeniach organizowanych przez Stowarzyszenie Deorecordings znajdziesz na https://szukajacboga.pl/regulamin-wydarzen

Znane mi są Ogólne Warunki udziału w Wydarzeniach organizowanych przez Stowarzyszenie Deorecordings i w pełni akceptuję ich zapisy.

Znany mi jest regulamin wolontariusza i w pełni akceptuję jego zapisy