Wolontariat – Outback Polska – Jesień 2018

Wolontariat – Outback Polska – Jesień 2018

Wczytuję mapę...

Data / Czas
14/09/2018 - 16/09/2018
Rozpoczęcie: 15:00
Zakończenie: 15:00

Miejsce
Ośrodek "H20"
Kiczyce

Informacje

Byłeś uczestnikiem weekendu „Outback Polska”? Zapraszamy do zaangażowania się jako wolontariusz! Zaangażuj się w „niekończącą się przygodę” i pomóż przeżyć innym to, co sam przeżyłeś. Więcej na: www.OutbackPolska.pl/wolontariusze

Koszt uczestnictwa będzie się różnił w zależności od tego, ile osób z danej rodziny zaangażuje się jako wolontariusze.

Przykład: 2 osoby z rodziny będą wolontariuszami – koszt wyniesie 2 x 90 zł = 180zł. Obie osoby muszą dokonać rejestracji osobiście i zaznaczyć opcję „Wolontariusz – 2 osoby z rodziny”.

Rejestracja wolontariuszy zakończy się 30 sierpnia 2018. Osoby, które wcześniej nie były wolontariuszami będą proszone o spotkanie się na warsztatach szkoleniowych początkiem września.


Rejestracja

Rodzaj biletu Cena Ilość miejsc
Wolontariusz 120,00 zł
Wolontariusz - 2 osoby z rodziny 90,00 zł
Wolontariusz - 3 lub więcej osób z rodziny 80,00 zł
Wolontariusz - Uczeń / Student 0,01 zł

Poniżej określ swoje preferencje co do tego, w jakich zespołach chciałbyś się zaangażować. Ostateczny przydział do zespołów dokonany będzie na podstawie określonych preferencji i aktualnych potrzeb.

Tak
Nie


Warsztaty szkoleniowe
Wszyscy wolontariusze zobligowani są do wzięcia udziału w warsztatach szkoleniowych, które odbędą się w ośrodku H2o 28 kwietnia. Warsztaty te pomogą nam się lepiej poznać oraz dobrze przygotować do wybranych służb.


Wymagane zgody
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z polskim prawem przez Stowarzyszenie DeoRecordings (ul. Malinka 65D/2, 43-460 Wisła) do celów przygotowania i organizacji obozu Outbak Polska i korespondencji z nim związanej. Oświadczam, że znam prawo do wglądu, zmiany i żądania zaprzestania przetwarzania swoich danych. Dane podaję dobrowolnie. Dowiedz się w więcej w zasadach serwisu

Rozumiem, że fotografie, filmy i nagrania audio powstałe podczas weekendu Outback Polska mogą zarejestrować mój wizerunek bądź głos. Zgadzam się, by te zdjęcia bądź nagrania były rozesłane jako pamiątka do mnie i do pozostałych uczestników weekendu bądź wykorzystane w celach promocyjnych.

Zgadzam się na przestrzeganie regulaminu wolontariusza