Wolontariat Outback Polska 2022 -> Kiczyce H2O, 16-18 września

Wolontariat Outback Polska 2022 -> Kiczyce H2O, 16-18 września

Informacje

Byłeś uczestnikiem weekendu „Outback Polska”? Zapraszamy do zaangażowania się jako wolontariusz! Zaangażuj się w „niekończącą się przygodę” i pomóż przeżyć innym to, co sam przeżyłeś. Więcej na: www.OutbackPolska.pl/wolontariusze

Pełny koszt uczestnictwa każdego wolontariusza wynosi 200 zł, jednak po dofinansowaniu będzie wynosił 140 zł za osobę dorosłą i 70 zł dla uczniów i studentów. Dodatkowa zniżka naliczana jest, gdy udział biorą dwie dorosłe osoby z rodziny, zapłacą wówczas 240 zł.

Przykład: Małżeństwo z jednym dzieckiem chcą zostać wolontariuszami – zapłacą razem 240 zł + 70 zł.

Jeżeli nie stać cię na pokrycie kosztów udziału, zgłoś się do organizatorów z prośbą o dodatkowe dofinansowanie.

Każdy rejestruje się osobiście. Rejestracja wolontariuszy zakończy się początkiem września 2022. Wszyscy wolontariusze są proszeni o udział w jednodniowym szkoleniu które odbędzie w ośrodku H2O. Termin szkolenia zostanie podany później. Rejestrując się zawierasz z nami umowę o wolontariat – jej treść znajduje się w linku przy okienku zgody.

Ważna informacja! Dokładamy wszelkich starań aby Weekend Outback odbył się w pełnej swojej formie i zaplanowanym terminie, przy zachowaniu stosownych środków bezpieczeństwa. W razie zaistnienia komplikacji związanych z sytuacją epidemiologiczną w kraju, Organizator zastrzega sobie prawo do dokonania niezbędnych zmian a w skrajnym przypadku do zmiany terminu czy odwołania wydarzenia. Wszystkie niezbędne informacje będą wysłane drogą mailową.

Data / Czas
16/09/2022 - 18/09/2022
Rozpoczęcie: 13:00
Zakończenie: 16:00

Miejsce
Ośrodek "H20"
Kiczyce


Rejestracja

Rejestracja na to wydarzenie jest zamknięta.