Wolontariat Outback Polska 2021 -> Podkarpacie, 10-12 września

Wolontariat Outback Polska 2021 -> Podkarpacie, 10-12 września

Informacje

Byłeś uczestnikiem weekendu „Outback Polska”? Zapraszamy do zaangażowania się jako wolontariusz! Zaangażuj się w „niekończącą się przygodę” i pomóż przeżyć innym to, co sam przeżyłeś. Więcej na: www.OutbackPolska.pl/wolontariusze

Pełny koszt uczestnictwa każdego wolontariusza wynosi 200 zł, jednak po dofinansowaniu będzie wynosił 140 zł za osobę dorosłą i 70 zł dla uczniów i studentów. Dodatkowa zniżka naliczana jest, gdy udział biorą dwie dorosłe osoby z rodziny, zapłacą wówczas 240 zł.

Przykład: Małżeństwo z jednym dzieckiem chcą zostać wolontariuszami – zapłacą  razem 240 zł + 70 zł.

Jeżeli nie stać cię na pokrycie kosztów udziału, zgłoś się do organizatorów z prośbą o dodatkowe dofinansowanie.

Każdy rejestruje się osobiście. Rejestracja wolontariuszy zakończy się 03 września 2021. Każda zarejestrowana osoba jest zobligowana do odbycia szkolenia.

Ważna informacja! Dokładamy wszelkich starań aby Weekend Outback odbył się w pełnej swojej formie i zaplanowanym terminie, przy zachowaniu stosownych środków bezpieczeństwa. W razie zaistnienia komplikacji związanych z sytuacją epidemiologiczną w kraju, Organizator zastrzega sobie prawo do dokonania niezbędnych zmian a w skrajnym przypadku do zmiany terminu czy odwołania wydarzenia. Wszystkie niezbędne informacje będą wysłane do Państwa drogą mailową.

Data / Czas
10/09/2021 - 12/09/2021
Rozpoczęcie: 15:00
Zakończenie: 15:00

Miejsce
Centrum Promocji Obszarów Natura 2000
Budy Głogowskie k/Rzeszowa


Rejestracja

Rodzaj biletu Cena Ilość miejsc
Wolontariusz - 1 osoba dorosła z rodziny 120,00 zł
Wolontariusz - Osoba dorosła 140,00 zł
Wolontariusz - Uczeń / Student 70,00 zł

1. Zapoznaj się z charakterem pracy działań poszczególnych zespołów na weekendzie pod następującym linkiem

2. Wybierz co najmniej 3 preferowane przez Ciebie zespoły, w których chciałbyś być zaangażowana/y w trakcie weekendu. Możesz wybrać ich więcej (praca w większości z zespołów nie zajmuje całego czasu na weekendzie np. sport to tylko cztery godziny w sobotę, a parkingowy to dwie godziny w piątek itd.)

Techniczny
Rozbijania namiotów
Parkingowy
Zakwaterowania i rejestracji
Audio-Video
Agape dla uczestników
Agape dla obsługi
Animatorów grup
Żywnościowy
Dramy
Sportowy
Modlitwy
Scenografii
Medyczny

Ostateczna decyzja o przydziale do poszczególnych zespołów należy do koordynatora wolontariuszy i podyktowana jest bieżącymi potrzebami - o czym będziesz poinformowany.

Tak
Nie


Warsztaty szkoleniowe
Wszyscy wolontariusze zobligowani są do wzięcia udziału w warsztatach szkoleniowych, które odbędą się w ośrodku H2o na około miesiąc przed Outbackiem. Warsztaty te pomogą nam się lepiej poznać oraz dobrze przygotować do wybranych służb.


Oświadczenia i zgody

Ogólne warunki udziału w Wydarzeniach organizowanych przez Stowarzyszenie Deorecordings znajdziesz na https://szukajacboga.pl/regulamin-wydarzen

Znane mi są Ogólne Warunki udziału w Wydarzeniach organizowanych przez Stowarzyszenie Deorecordings i w pełni akceptuję ich zapisy.

Do czasu rozpoczęcia wydarzenia będę zaszczepiony/a (druga dawka) przeciwko Covid-19 Klauzula informacyjna


Znany mi jest regulamin wolontariusza i w pełni akceptuję jego zapisy