Wolontariat Outback Polska 2021 -> Kiczyce H2O, 17-19 września

Wolontariat Outback Polska 2021 -> Kiczyce H2O, 17-19 września

Informacje

Byłeś uczestnikiem weekendu „Outback Polska”? Zapraszamy do zaangażowania się jako wolontariusz! Zaangażuj się w „niekończącą się przygodę” i pomóż przeżyć innym to, co sam przeżyłeś. Więcej na: www.OutbackPolska.pl/wolontariusze

Pełny koszt uczestnictwa każdego wolontariusza wynosi 200 zł, jednak po dofinansowaniu będzie wynosił 140 zł za osobę dorosłą i 70 zł dla uczniów i studentów. Dodatkowa zniżka naliczana jest, gdy udział biorą dwie dorosłe osoby z rodziny, zapłacą wówczas 240 zł.

Przykład: Małżeństwo z jednym dzieckiem chcą zostać wolontariuszami – zapłacą razem 240 zł + 70 zł.

Jeżeli nie stać cię na pokrycie kosztów udziału, zgłoś się do organizatorów z prośbą o dodatkowe dofinansowanie.

Każdy rejestruje się osobiście. Rejestracja wolontariuszy zakończy się 3 września 2021. Wszyscy wolontariusze są proszeni o udział w jednodniowym szkoleniu które odbędzie w ośrodku H2O. Termin szkolenia zostanie podany później.

Ważna informacja! Dokładamy wszelkich starań aby Weekend Outback odbył się w pełnej swojej formie i zaplanowanym terminie, przy zachowaniu stosownych środków bezpieczeństwa. W razie zaistnienia komplikacji związanych z sytuacją epidemiologiczną w kraju, Organizator zastrzega sobie prawo do dokonania niezbędnych zmian a w skrajnym przypadku do zmiany terminu czy odwołania wydarzenia. Wszystkie niezbędne informacje będą wysłane drogą mailową.

Data / Czas
17/09/2021 - 19/09/2021
Rozpoczęcie: 15:00
Zakończenie: 15:00

Miejsce
Ośrodek "H20"
Kiczyce


Rejestracja

Rodzaj biletu Cena Ilość miejsc
Wolontariusz - 2 osoby dorosłe z rodziny 120,00 zł
Wolontariusz - osoba dorosła 140,00 zł
Wolontariusz - Uczeń / Student 70,00 zł

1. Zapoznaj się z charakterem pracy działań poszczególnych zespołów na weekendzie pod następującym linkiem

2. Wybierz co najmniej 3 preferowane przez Ciebie zespoły, w których chciałbyś być zaangażowana/y w trakcie weekendu. Możesz wybrać ich więcej (praca w większości z zespołów nie zajmuje całego czasu na weekendzie np. sport to tylko cztery godziny w sobotę, a parkingowy to dwie godziny w piątek itd.)

Techniczny
Rozbijania namiotów
Parkingowy
Zakwaterowania i rejestracji
Audio-Video
Agape dla uczestników
Agape dla obsługi
Animatorów grup
Żywnościowy
Dramy
Sportowy
Modlitwy
Scenografii
Medyczny

Ostateczna decyzja o przydziale do poszczególnych zespołów należy do koordynatora wolontariuszy i podyktowana jest bieżącymi potrzebami - o czym będziesz poinformowany.

Tak
Nie


Warsztaty szkoleniowe
Wszyscy wolontariusze zobligowani są do wzięcia udziału w warsztatach szkoleniowych, które odbędą się w ośrodku H2o na około miesiąc przed Outbackiem. Warsztaty te pomogą nam się lepiej poznać oraz dobrze przygotować do wybranych służb.


Oświadczenia i zgody

Ogólne warunki udziału w Wydarzeniach organizowanych przez Stowarzyszenie Deorecordings znajdziesz na https://szukajacboga.pl/regulamin-wydarzen

Znane mi są Ogólne Warunki udziału w Wydarzeniach organizowanych przez Stowarzyszenie Deorecordings i w pełni akceptuję ich zapisy.

Do czasu rozpoczęcia wydarzenia będę zaszczepiony/a (druga dawka) przeciwko Covid-19 Klauzula informacyjna


Znany mi jest regulamin wolontariusza i w pełni akceptuję jego zapisy