3W – Konferencja SzukającBoga 2019

3W – Konferencja SzukającBoga 2019

Informacje

Zapraszamy na doroczną konferencję Platformy Szukając Boga. Więcej informacji na konferencja.SzukajacBoga.pl

 

Jak się zarejestrować?

  1. Wybierz rodzaj biletu i liczbę osób (możesz zarejestrować członków swojej rodziny)
  2. W dodatkowym polu, które otworzy się po wybraniu danego biletu, wpisz dane osób ze swojej rodziny, które rejestrujesz
  3. Podaj swoje dane kontaktowe, jako osoby rejestrującej.
  4. Zdecyduj o dorzuceniu się do funduszu stypendialnego
  5. Zaznacz pola zgód i zakończ proces rejestracji.
  6. Po prawidłowym zakończeniu procesu rejestracji otrzymasz wiadomość z informacją o wpłacie zaliczki w wysokości 50 zł od osoby. Po jej przelaniu i zaksięgowaniu, w ciągu kilku dni otrzymasz wiadomość potwierdzającą udział w konferencji.

Uwaga! Zachęcamy do nie zwlekania z rejestracją. Do 31 lipca ceny zawierają dofinansowanie nawet do 50%. Po tym terminie koszty wzrosną średnio o 25%.

Zależy nam na tym, by jak najwięcej osób mogło wziąć udział w konferencji. Dlatego pełna cena pobytu jest już dofinansowana, tak by pokryć koszty hotelowe (520zł) i dodatkowe koszty konferencyjne (około 100 zł). Jeżeli chcesz nas wesprzeć i dofinansować udział w konferencji dla osób zaangażowanych i młodzieży, możesz zadeklarować swoją cegiełkę w poniższym formularzu. Będziemy wdzięczni za Twoją pomoc.

Chcemy, byście przyjeżdżali rodzinnie! Jeżeli jedna osoba z małżeństwa jest zaangażowana w działania Platformy Szukając Boga, obie osoby mogą skorzystać z biletu „E-trenerzy i wolontariusze Platformy Szukając Boga”

Rejestracja czynna będzie do 20 sierpnia 2019 lub do wyczerpania miejsc noclegowych.
Obowiązek wpłacenia zaliczki należy do osoby rejestrującej!
W razie pytań prosimy o wiadomość na Konferencja@SzukajacBoga.pl

 

Data / Czas
30/08/2019 - 01/09/2019
Rozpoczęcie: 17:30
Zakończenie: 15:00

Miejsce
Hotel Stok
Wisła


Rejestracja

Rodzaj biletu Cena Ilość
1. Osoba dorosła 500,00 zł
2. E-trenerzy i wolontariusze Platformy Szukając Boga
E-trenerzy, kandydaci na E-trenerów, wolontariusze Outback Polska, Poznając Boga, koordynatorzy Projektów Platformy, osoby aktualnie prowadzące małe grupy Odkrywania Chrześcijaństwa, Odkrywania Życia, Projektu Prawda, ARCH+, MyStory, Podróż Przemian.
250,00 zł
3. Młodzież, dzieci, studenci 200,00 zł
4. Dziecko poniżej 5 lat - w tym hotel i posiłki 0,00 zł
5. Tylko jeden dzień - osoba dorosła 160,00 zł
6. Tylko jeden dzień - młodzież, dzieci, studenci 80,00 zł
7. Opcja bez noclegów/śniadania 200,00 zł
8. Dopłata do pobytu w pokoju jednoosobowym 140,00 zł
Dane osoby rejestrującej:


Fundusz stypendialny:

Jeśli chcesz, możesz pomóc nam w dofinansowaniu przyjazdu na konferencję osób zaangażowanych oraz młodzieży i dodać swoją cegiełkę na fundusz stypendialny. Podana kwota zostanie dodana do ogólnej ceny twoich biletów.


Zgody:

Upewnij się, że możesz wyrazić poniższe zgody w imieniu wszystkich rejestrowanych przez Ciebie osób. Ogólne warunki udziału w Wydarzeniach organizowanych przez Stowarzyszenie Deorecordings znajdziesz na https://szukajacboga.pl/regulamin-wydarzen

Ogólne warunki
Oświadczam, że znane mi są Ogólne warunki udziału w Wydarzeniach organizowanych przez Stowarzyszenie Deorecordings i w pełni akceptuję ich zapisy.