History Makers 2022

History Makers 2022

Informacje

Co to jest History Makers?

History Makers to szkolenie dla liderów i osób zaangażowanych w różne rodzaje służb w Kościele. Celem: rozwój, żeby lepiej zrozumieć jak Bóg rozumie 'mądre przywództwo’. Przez dwa weekendy będziemy się razem uczyć – słuchając Boga i siebie nawzajem – w zakresie 8 podstawowych, uniwersalnych wartości przedstawionych w Biblii. Po tym czasie twoje serce będzie poruszone, umysł pobudzony, a ręce wyposażone w narzędzia do realizacji planów w zakresie Twoich zainteresowań.

Weekend 1: 14-16 października 2022
Weekend 2: 25-27 listopada 2022

Podczas naszych weekendów będziemy omawiać osiem filarów życia z Bogiem – w sposób bardzo interaktywny, praktyczny i osobisty, żeby pogłębić nasze zrozumienie Bożej woli. Jeśli serio traktujesz Boga, chcesz się rozwijać w przywództwie i potrzebujesz inspiracji do dzielenia się Ewangelią – History Makers jest dla Ciebie.

History Makers został opracowany przez International Leadership Institute, a w Polsce jest projektem platformy SzukającBoga.pl.

Cena za dwa weekendy.

Data / Czas
14/10/2022 - 16/10/2022
Rozpoczęcie: 00:00
Zakończenie: 23:59

Miejsce
Ośrodek Wczasowy KŁOS
Wisła


Rejestracja

Rodzaj biletu Cena Ilość miejsc
History Makers
cena za dwa weekendy
550,00 zł


Oświadczam, że znane mi są Ogólne warunki udziału w Wydarzeniach organizowanych przez Stowarzyszenie Deorecordings (dostępne na https://szukajacboga.pl/regulamin-wydarzen) i w pełni akceptuję ich zapisy.